Začnite podnikať na Slovensku ešte dnes

Značky:

Chcete začať podnikať a neviete sa presadiť alebo nemáte nápad? Pravdou je, že v dnešnej dobe vám stačí finančný kapitál, ktorý vám mnohé veci uľahčí a aspoň predstava  o tom, v akej sfére by ste chceli podnikať.

S podnikaním na Slovensku, ale aj v susedných Čechách, vám vieme pomôcť vďaka dlhoročným skúsenostiam, ktoré máme. Ak chcete začať podnikať ešte dnes, kúpte si ready-made spoločnosť, čím sa vyhnete zložitému a zdĺhavému procesu. Všetky právne a účtovnícke dokumenty prechádzajú pravidelnou kontrolou, čím zaručujeme, že všetko zodpovedá aktuálne právnej legislatíve. Pri nákupe spoločnosti obdržíte doklad o garancii čistoty spoločnosť od odvolaného štatutára.

Čo je vlastne ready-made spoločnosť?

Najčastejšie sa na Slovensku obchoduje s ready-made spoločnosťami vo forme s.r.o. Ide o novovzniknuté spoločnosti založené výlučne len za účelom predaja. To znamená, že pred samotnou kúpou nemá spoločnosť žiadnu obchodnú históriu. Základné imanie v hodnote 5 000 eur býva splatené, záleží však, od akej partnerskej spoločnosti ready-made kúpite. Predmetom podnikania ready-made spoločností môže byť hneď niekoľko živnostenských oprávnení. Samozrejmosťou je aj registrácia k daniam z príjmov na daňovom úrade a tiež aj registrácia k DPH. Proces registrácie firmy k DPH na Slovensku predstavuje veľmi zložitý a zdĺhavý proces, o tom snáď ani nemusíme písať, a preto sú registrované ready-made spoločnosti atraktívnejšie.

Najlepším rozhodnutím je vybrať si spoločnosť s históriou, pretože firma už má na trhu meno. Celkový dojem je tak omnoho dôveryhodnejší najmä pri obchodných a bankových vzťahoch. Rôzni distribútori a výrobcovia vyhľadávajú práve firmy, ktoré už nejakú dobu podnikajú. Nezabúdajte ani na jednoduchšie získanie podnikateľských úverov a nadväzovanie business to business vzťahov. Čerešničkou na torte sú pozitíva, ako napr. obchodné víza pre riaditeľa spoločnosti k povoleniu podnikania.

button_ready_made_SK

Výhody nákupu ready-made společnosti Office House

Výhodou kúpi spoločnosti na kľúč od Office House sú hlavne dobré referencie vďaka dlhoročným skúsenostiam. Dôležité sú prívetivé vzťahy s úradmi či inými štátnymi inštitúciami, s ktorými prichádzame do styku dennodenne. Pridanou hodnotou sú aj praktické skúsenosti a prvenstvo na slovenskom trhu v rámci daného odvetvia Pri spolupráci si môžete byť istý, že základný kapitál spoločnosti je splatený vždy v plnom rozsahu. Samozrejmosťou je zápis v živnostenskom a obchodom registri a pridelené IČO spolu s registráciou dianí príjmov a získaním DIČ.

Garantujeme vám:

  • právnu a účtovnícku istotu
  • pripravenosť k predaju
  • možnosti zmeny
  • žiadne záväzky a dlhy
  • úsporu času a financií