Opatrenie k mimoriadnej situácii – poštové zásielky

Vážení klienti,

sme nútení informovať Vás, že Slovenská pošta prijala nové opatrenia týkajúce sa doručovania zásielok. Po novom budú rozosielať iba obyčajné zásielky (malých rozmerov). Doporučené zásielky pošta už nedoručuje, zásielky sú uložené s predĺženou úložnou dobou 30 dní. Ak by však odosielateľ vylúčil možnosť predĺženia uloženia zásielky, nebude pri takýchto zásielkach úložná doba predĺžená. O uložených zásielkach sa dozviete prostredníctvom avíz, budeme zapisovať všetky Oznámenia o uložení zásielok (žltý lístok), ktoré nám pošta doručí.

Zároveň by sme Vás chceli informovať, že s ohľadom na obmedzenie pohybu osôb a ochrany našich zamestnancov, nebude v našich silách tieto zásielky na pošte vyzdvihovať.

V prípade, ak by ste mali záujem si doporučené zasielky na pošte vyzdvihnúť, budeme v avízach uvádzať podacie číslo zásielky, ktoré vám spolu s občianskym preukazom štatutára spoločnosti, postačuje na vyzdvihnutie zásielky.

Zásielky z pobočky:

  • Boženy Němcovej 8 si môžete vyzdvihnúť na pošte BRATISLAVA 14 – Námestie Franza Liszta 1 (na hlavne vlakovej stanici)
  •  Zámocká 30 na hlavnej pošte BRATISLAVA 1 – Námestie SNP 35
  •  Hlavná 104, Košice na pošte Košice 1 – Poštová 20

Ďalej vás žiadame, aby ste v prípade osobnej návštěvy našich pobočiek dodržiavali bezpečný odstup a vstupovali iba s ochranným rúškom.

Akonáhle budeme mať nové informácie, bezprostredne Vám ich oznámime a všetky aktuálne informácie môžete sledovať aj na našom webeĎakujeme za pochopenie a prajeme hlavne pevné zdravie.

S pozdravom

OFFICE HOUSE