Kde končia hranice home office a aké výhody prináša prenájom kancelárie

Aktuálne prieskumy potvrdzujú, že asi dvom tretinám ľudí  home office vyhovuje, a to najmä z dôvodu, že nemusia do práce dochádzať a sú schopní sa efektívnejšie postarať o domácnosť. Zostávajúcej tretine však tento druh práce nevyhovuje. Príčinou býva, že im chýbajú vhodné podmienky pre ich prácu. OFFICE HOUSE SK ponúka riešenie. Môžete si zvoliť, či preferujete prenájom súkromnej kancelárie, alebo radšej využijete jednorazový  či pravidelný prenájom na hodinu, deň alebo pár dní v týždni.

Prenájom kancelárií Bratislava

Perfektné riešenie pre flexibilných podnikateľov a spoločnosti. Ponúkame kancelárske priestory na profesionálnej úrovni, pri ktorých sa nemusíte obmedzovať dlhodobými záväzkami. Kancelárie sú kompletne zariadené a pripravené k bezprostrednému využitiu. Prenájom kancelárií  v Bratislave ponúkame už od jednej hodiny v sídle obchodného centra na ulici Boženy Němcovej, alebo na ulici Zámocká.

Kancelárie sú klimatizované a môžete v nich využiť služby recepcie, alebo osobnej asistentky. Zasadacia miestnosť v Office centre Zámocká  má vlastný vstup na terasu. Pripojenie na internet je v oboch lokalitách samozrejmosťou.

Prenájom sídla spoločnosti

Vlastníte firmu, alebo zakladáte novú a potrebujete pre ňu reprezentatívne sídlo?

Poskytnutie sídla spoločnosti je jednou zo služieb ktoré ponúkame, a to vrátane poskytnutia sídla pre OSVČ s kompletným administratívnym servisom. Mnohoročné skúsenosti našich obchodných expertov z nás robia tradičného partnera v tomto odbore. Chcete získať sídlo firmy v Košiciach? Je to jednoduché – stačí sa obrátiť na náš profesionálny tým. K dispozícií sú priestory obchodného centra Hlavná  s možnosťou parkovania, službami recepcie, osobnej asistentky a telefónnym servisom.

Zasadacia miestnosť

Pre rokovanie s klientmi, školenia, alebo organizovanie obchodných prezentácii sú Vám k dispozícií reprezentatívne zasadacie miestnosti, ktoré sú vybavené kvalitnou modernou  technikou pre prezentáciu.

S OFFICE HOUSE SK sa vôbec nemusíte dlhodobo viazať. Práve naopak. Využite naše priestory  len na nevyhnutný čas pre Vašu maximálnu spokojnosť. Je čas opäť sa tešiť do práce!