Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným

Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) je služba vhodná pre klientov, ktorí nechcú strácať čas a peniaze pri zakladaní firmy svojpomocne.

Jediné, čo budete potrebovať na rozdiel od obstarávania ready-made společnosti, je zloženie základného imania  vo výške 5 000,- Eur na bankový účet vašej novo zakládanej s.r.o.

Charakteristika s.r.o.

Hlavnou výhodou podnikania formou spoločnosti s ručením obmedzeným je fakt, že spoločníci (na rozdiel od ručenia živnostníkov) ručia len do výšky svojich nesplatených vkladov. Spoločnosť je riadená príslušnými orgánmi, v tomto prípade sa jedná o valnú hromadu, konateľa a dozornej radu (nepovinný orgán). Spoločníci majú určené ako svoje práva, tak aj povinnosti dané obchodným zákonníkom, o ktorých vás podrobne informujeme.

Office House vám ponúka komplexnú právnu a administratívnu podporu pri založení vašej s.r.o.. Zariadime za vás všetky úradné náležitosti spojené so zriadením spoločnosti vrátane notárskeho konania, vybavenia živnostenského oprávnenia, súhlasu so sídlom firmy a zápisu do obchodného registra. Založenie spoločnosti je tak pre vás komfortné a časovo nenáročné.

Spoločnost s ručením obmedzeným vám radi založíme od 367,- Eur bez DPH.

Pro více informací o založení společnosti s ručením omezeným nás prosím neváhejte kontaktovat.

Chcem viac informácií
Menu